CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 101815

PROVENCE A FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA *

Termín: 23.10. (St) - 28.10. (Po) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 8 990 Kč

Poloha
 
Za sluncem a vůnemi francouzské Provence.

 
Program
Den 1
Odjezd v časných ranních hodinách přes Německo a Švýcarsko, ubytování v oblasti ŽENEVY.

 
Den 2
Po snídani zastávka v "Benátkách Apl", nádherném městečku ANNECY, oblíbeném letovisku na břehu stejnojmenného jezera v centru Savojských Alp. Cesta údolím řeky Isere do oblasti PROVENCE. Zastávka ve městě ORANGE. V centru města stojí Římské divadlo z 1. století, které se považuje  za nejlépe zachované na světě. Pro svou historickou hodnotu bylo v roce 1981 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Navečer prohlídka AVIGNONU, někdejšího sídla papežů, kde dodnes stojí monumentální Papežský palác, slavný Avignonský most. Přejezd na ubytování. Nocleh.

 
Den 3
Po snídani prohlídka PONT DU GARD, světoznámého římského akvaduktu. NIMES, staré město, římský amfiteátr, Maison Carée – nejlépe zachovaný antický chrám ve Francii, který Napoleonovi posloužil jako vzor pro stavbu kostela Madeleine v Paříži. LES BAUX DE PROVENCE, zbytky středověkého skalního městečka. ARLES, středověké město spojené se jménem malíře Vincenta van Gogha. Návrat na hotel. Nocleh.

 
Den 4
Po snídani odjezd do AIX-EN-PROVENCE, prohlídka města, ve kterém se narodil a většinu svého života strávil další slavný malíř Paul Cézanne. Cesta do oblasti impozantního kaňonu řeky VERDON kolem překrásného horského jezera LAC DE STE. CROIX, poté průjezd panoramatickou cestou po úbočí kaňonu Verdon s úchvatnými vyhlídkami. Navečer přejezd na ubytování do oblasti CANNES. Nocleh.

 
Den 5
Po snídani prohlídka elegantního města NICE, přezdívaného „královna francouzské riviéry“, poté návštěva výrobny parfémů v ÉZE s možností výhodných nákupů. Odpoledne přejezd do MONAKA – druhého nejmenšího státu na světě, kde bude povinná devítihodinová bezpečnostní přestávka. Prohlídka knížectví, katedrály, možnost návštěvy oceánografického muzea a akvária Jacquesa-Yvese Cousteaua, kasino v proslulé čtvrti MONTE CARLO, koupání a pobyt na městské pláži. Večer odjezd zpět do ČR přes Itálii a Rakousko.

 
Den 6
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 

 
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce. Platí se na místě: pobytové taxy
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj příplatek 3.100 Kč/zájezd.  Poznámka:  Nástupní místa - Velké Meziříčí, Jihlava, Praha (cesta zpět z Brna linkovým autobusem nebo vlakem za příplatek)  
23.10. (St) - 28.10. (Po) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Autobus
-8 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelPROVENCE A FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA
cena za osobu
Termín23.10.2019 - 28.10.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...