CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 556962

Chia Laguna Resort - Hotel Baia ***

Termín: 03.10. (Čt) - 10.10. (Čt) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 15 890 Kč

Poloha
Hotel Baia je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 4 částí (Laguna, Village, Oasi, Baia). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort. Hotel Baia je přizpůsoben i pro rodiny s dětmi, pobyt s nejmenšími dětmi nicméně nedoporučujeme (schody na pláž). Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež dostala v letech 2014, 2016 a 2017 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii, a samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2018. Resort se nachází 6 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 55 km (cca 60 min).
Vybavení
Hotel nabízí služby recepce, v celém resortu je 7 barů, 9 restaurací (včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže Dune di Campana), kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village, vstup zdarma) a wellness centrum, bazény s lehátky a slunečníky - nový poloolympijský bazén s částí pro děti, dětský bazén s asistencí, antukové tenisové kurty u hotelu Baia, parkoviště. Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu z resortu na nedalekou pláž Dune di Campagna zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava od hotelu Village, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.) Wi-Fi zdarma na pokojích nové typologie (Prestige Laguna, Prestige Mare, Junior Suite e Suite Incanto), ve společných prostorách hotelu Baia a celého resortu. Zvířata nejsou akceptována.
Ubytování
77 pokojů hotelu Baia je umístěno stranou resortu na středomořskou vegetací porostlém strmějším kopci blíže k moři. Jedná se o rozlehlou vesničku samostatných rustikálních bungalovů v blízkosti nádherné pláže, dostupné po cca 60 schodech. Kyvadlová doprava zajišťuje pohodlný přesun mezi recepcí a pokoji. Min. obsazenost 2 os., max. 4 os., Suite Incanto max. 6 os.. Všechny čtyřlůžkové pokoje mají palandu. Základní dvě lůžka mohou být formou manželské postele nebo 2 samostatných lůžek. Všechny pokoje mají individuální klimatizaci, TV/Sat, trezor, telefon, koupelnu s vanou nebo sprchou. Od sezóny 2016 hotel nabízí nové designové pokoje - jsou prostorné, elegantní a světlé ve středomořském stylu a světlých barvách: PRESTIGE PARCO: (26m²) dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou a možností dětské postýlky jsou umístěné mezi středomořskou vegetací. Max. obsazenost 3 dospělí + INF. PRESTIGE LAGUNA: (26m²) dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou a možností dětské postýlky mají široký výhled na lagunu s divokými růžovými plameňáky. Max. obsazenost 3 dospělí + INF. PRESTIGE MARE: (26m²) dvoulůžkové pokoje s s rozkládací pohovkou mají výhled na moře a jsou obklopené středomořskou přírodou. Max. obsazenost 3 dospělí + INF (na vyžádání). SUITE: (44-54m²): dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou v obývací části (denní zóně) s výhledem na moře, uprostřed přírody, nedaleko od moře a laguny s plameňáky. Max. obsazenost 4 dospělí + INF. SUITE INCANTO: (140m²) pokoje s úžasnou pozicí na výběžku uprostřed přírody s kouzelným výhledem na lagunu či na moře. Tvoří jej 2 dvoulůžkové ložnice (41 a 53m²). Obě ložnice spojuje velká obývací část (44m²) s pohovkami a koupelnou. Venkovní prostor zahrnuje relaxační zónu s posezením a krytou terasu. Max. obsazenost 6 dospělých + INF. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. PROPOJENÉ POKOJE - PRESTIGE PARCO / MARE / LAGUNA - max. pro 3 dospělé + 1 dítě. Na vyžádání možnost 4 dospělých (vždy na zpětné potvrzení dostupnosti v CK). Check-in 14:00; check-out 11:00. Min. délka pobytu 7 nocí v období 3. 8. - 16. 8. 2019
Stravování
Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. K večeři je v ceně 1 lahev vody / dospělá platící osoba - platí pouze pro restaurace La Pergola a Le Bouganville. "Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Baia je restaurace LA PERGOLA (rekonstruovaná v r. 2016) v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku. V období konání Chia Sport Week 18. 4. - 28. 4. 2019 je v ceně pobytu plná penze. Večeře: Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (+ restaurace pro děti), což nabízí možnost večeřet každý večer jinde. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a platí se různě vysoké příplatky - jsou to tyto restaurace: LA PERGOLA: nově rekonstruovaná pro sezónu 2016, ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu (pro hosty hotelu Baia bez příplatku, od r. 2016 tematické bufety a cooking-show). LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou kochat zábavnou cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. Tato restaurace je v hotelu Village a hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant". LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte orientované na italskou kuchyni. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelu Laguna. WHITE LUNA: jedná se o gourmet restauraci zaměřenou na moderní středomořskou kuchyni. Dříve pojmenovaná Luna, rekonstruovaná v r. 2017. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů. Součástí je i Sushi koutek s menu nabízejícím tradiční japonskou kuchyni. Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu): PA∙NI∙NO: zde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci. PIZZERIE PIAZZA na centrálním náměstí Piazza degli Ulivi - večeře á la carte - nabídka tradiční italské pizzy (květen - srpen). V baru PIAZZA nabídka koktejlů, káv, domácí zmrzliny a aperitivů. BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.
V resortu není k dispozici dětské mléko. Oběd à la carte: LE DUNE: tuto restauraci najdete u pláže Campana. Nabízí pouze možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další. Kromé této čistě polední restaurace je možné v resortu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO. Možnost bezlepkové diety (na vyžádání). Otevření jednotlivých restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu. V sezoně jezdí pro pohodlí hostů mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelná kyvadlová doprava.
Charakteristika
Hotel nabízející klidnou a komfortní dovolenou v přímém kontaktu s přírodou jak pro páry tak pro rodiny.
Pro děti
Hosté hotelu Baia mohou samozřejmě využívat všech služeb resortu, upozorňujeme jen, že svou polohou je od nich hotel Baia nejvzdálenější. Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 h a 15-17:30 h. Zdarma skupinové lekce plavání pro děti 7-13 let v bazénu hotelu Baia. Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu. Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-17:30 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu: Mini klub pro děti od 3 do 7 let, Kadet klub (7-11 let), Junior klub (11-14 let), Adventure klub (14-18 let). Chia Laguna resort nabízí speciální program pro milovníky fotbalu, tance a nejmenší obdivovatele postaviček Mášy a medvěda: tréninkový program "la Juventus Training Session", fotbalovou akademii "la Campioni Football Academy", taneční akademii "la Campioni Dance Academy" a KIDS FUN animační program s Mášou a medvědem. Campioni Football Academy s anglickou Premier League: 5 dní v týdnu, v čase od 10 do 12 h, v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - špičková škola fotbalu pro děti 6-15 let, pod vedením hráčů UEFA A Premier League jako John Barnes, Andy Johnson, Wes Brown a Emile Heskey. Dítě v rámci programu získá svůj osobní dres. Za poplatek € 550/os./týden. Campioni Dance Academy: 5 dní v týdnu, v čase od 10 do 12 h, v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - pod vedením věhlasné Aime Azari, která spolupracovala s Katy Perry, Geri Halliwell a zvítězila v anglické tv talentové show, si děti ve věku 5-15 let mohou vyzkoušet dance, hip hop, street dance a další taneční styly. Týden výuky končí veřejným vystoupením na náměstí Piazza degli Ulivi. Dítě obdrží osobní taneční kit s taškou a čepicí. Za poplatek € 400/os./týden. Juventus Training Session: 5.8.-30.8. - unikátní možnost fotbalových tréninků v barvách Juventus. Pro děti ve věku 5-14 let. Od po-pá, 2x denně, trénink včetně osobního dresu Juventus. Účast je podmíněna lékařským osvědčením o zdravotním stavu dítěte (lze zařídit i na místě za popl. u hotelového lékaře). Kurz za poplatek € 550/os./týden. Máša a medvěd: animační program pro nejmenší děti pod vedením oblíbených postaviček Mášy a medvěda. V ceně programu je: vybavení na pokoji, ložní prádlo a drobnosti s Mášou a medvědem, welcome Kit s malým dárkem, exkluzivní využití tématického hřiště, Vip Pas pro setkání vždy po večerním baby dance. Kurz na vyžádání (omezená kapacita), za poplatek € 250/os./pobyt. Chia Laguna resort byl již podruhé oceněn v soutěži Seven Stars Luxury Hospitality jako špičkový "family friendly" resort, díky výjimečně vstřícnému přístupu k dětem, širokému spektru služeb a aktivit pro děti všech věkových kategorií a dovolené u "Nejkrásnější pláže Itálie". Pro nejmenší děti : "Nursery": V areálu je k dispozici plně vybavený dětský pokoj, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 20/ h/dítě (každý den, 9-12:30 a 15-17:30 h) Byby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální byby-sitting na pokoji za poplatek € 20/ h/dítě (€ 30/ h/ 2 děti), příplatek za noční hlídání; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky. "Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas! - v případě nutnosti má resort k dispozici pediatra (služba za poplatek), - v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby, kojenecké mléko atp.
Sport a animace
Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce tenisu, minifotbal, vstup do nového fitness, skupinový běh a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show, skupinové lekce plavání pro děti 7-13 let v bazénu hotelu Baia. Bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti v části Baia. Za poplatek: 4 antukové tenisové kurty u hotelu Baia, vodní sporty - windsurfing, kitesurfing, kanoe, katamarány, kurzy a individuální výuka různých sportů, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy a na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty. Projížďky na koních. V blízkosti hotelu (cca 20 km) se nachází nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club.
Wellness & beauty
V ceně pobytu v roce 2019 je denní Bioaquam okruh v Chia Natural Spa (1x denně/platící dospělá osoba). Od r. 2015 je v provozu nové centrálně umístěné lázeňské centrum Chia Natural Spa jako chrám wellness - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka. Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellnessu, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo. Procedury za poplatek, vstup 35€/2h/os. (župan, osuška a pantofle v ceně, cena platná v sezóně 2016).
Další služby
V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi (zde je i bankomat). Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty. Pohodlné spojení pokojů s recepcí hotelu zajišťuje kyvadlová doprava (cca do půlnoci, polední přestávka). V případě potřeby je možná konzultace lékaře.
Pláž
Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny hrající až tyrkysovými barvami. Plážové osušky v ceně ubytování jsou k dispozici u bazénu (každodenní výměna zdarma). V blízkosti hotelu Baia je pláž Monte Cogoni - jedná se o širokou pláž s jemným bílým pískem přístupnou po 60 schodech. Plážový servis (slunečník a lehátka) od 3. řady zdarma (1.-2. ř. na vyžádání a za poplatek), pokoje Suite Incanto a Suite mají rezervovaná místa v 1. řadě v ceně pokoje, pokoje Baia Prestige Mare mají v ceně pobytu lehátka ve 2. ř.). Hosté mohou využívat i druhou pláž "Dune di Campana", kde je plážový servis rezervovaný pro hosty hotelů Laguna a Village. Má velmi jemný bílý písek, který na krajích tvoří romantické písečné duny. Pláž je vzdálena 700 metrů od těchto hotelů a hosté mohou využívat pohodlný elektrický vláček, který jezdí každých 15 min (mimo hl. sezónu je interval 30 min) od hotelu Village na pláž po celý den.
Cena nezahrnuje
Pojištění - doporučujeme sjednat. Nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019) . VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).
Speciální nabídky
Slevy LAST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu a platí do 31.7.2019 nebo do vyprodání kapacity. NA VYŽÁDÁNÍ:
 • Stálý klient sleva 5 % z ceny ubytování při opakovaném pobytu v Chia Laguna Resort. Kombinovatelná s ostatními slevami.
 • Chia Baby Welcome - nutno vyžádat předem: děti 4-35 měsíců (do 3 let): kočárek, postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahviček, pro nejmenší i vanička k zapůjčení (na vyžádání a dle dostupnosti) zdarma.
 • Svatební cesta: VIP košík s ovocem a kytici na pokoj při příjezdu, dřívější check-in a pozdní check-out bez příplatku (dle dostupnosti pokoje), 1x masáž pro 1 osobu/pobyt v Chia Natural Spa. Platí pro pobyt max. do 1 roku od uskutečněné svatby.
 • Poplatky na místě
  Na vyžádání (fakultativní): Campioni Football Academy - v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - € 550/os./týden. Campioni Dance Academy - v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - € 400/os./týden. Juventus Training Session - v období 5.8.-30.8. - € 550/os./týden. Nutné lékařské potvrzení o zdravotním stavu dítěte. Animační program Máša a medvěd - € 250/os./pobyt. Omezená kapacita, nutno vyžádat předem. Hlídání dětí € 20/h/dítě, € 30/h/2 děti, noční hlídání + příplatek € 15.
  Důležité
  Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou. U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK: Při stornování v období 7 až 6 dnů před odjezdem, je výše storna 75% ceny (ostatní období dle VSP).
  01.08. (Čt) - 08.08. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový další typy pokojů
  Polopenze
  Vlastní
  -59 690 Kč
  Vybrat termín
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový další typy pokojů
  Polopenze
  Letecky/Praha
  -69 290 Kč
  Vybrat termín
  01.08. (Čt) - 11.08. (Ne) 2019 - 11 dní, 10 nocí
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový další typy pokojů
  Polopenze
  Vlastní
  -86 690 Kč
  Vybrat termín
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový další typy pokojů
  Polopenze
  Letecky/Praha
  -96 290 Kč
  Vybrat termín
  01.08. (Čt) - 15.08. (Čt) 2019 - 15 dní, 14 nocí
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový další typy pokojů
  Polopenze
  Vlastní
  -122 590 Kč
  Vybrat termín
  Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
  Informace o zájezdu
  ZeměItálie
  MístoChia
  HotelChia Laguna Resort - Hotel Baia
  PRESTIGE PARCO - dvoulůžkový 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PRESTIGE PARCO dvoulůžkový
  Termín03.10.2019 - 10.10.2019
  DopravaVlastní
  Odletové/odjezdové místo 
  StravováníPolopenze
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Pořádající CK: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
  Vytvářím objednávku...