CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 488241

Anmaria Beach Hotel ****

Termín: 17.04. (Pá) - 25.04. (So) 2020

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 22 462 Kč

  • Wellness
  • Animační program
Popis hotelu

Poloha
Anmaria Beach Hotel se nachází kousek od centra města Ayia Napa, v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Asi 5 km od hotelu je známý aquapark Water World. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno asi 56 km. Nejbližší autobusová zastávka se nachází jen 100 m od hotelu.

Pláž
Anmaria Beach Hotel se nachází asi 100 m od písčito-oblázkové pláže (chybí lehátka a slunečníky), asi 1 km od písečné pláže Limanaki a 2 km od Nissi Beach (označené Modrou vlajkou, která oceňuje nejlepší a nejčistší evropské pláže a místa ke koupání). Na Limanaki a Nissi Beach lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 7,5 EUR/den/set: 2 lehátka + slunečník).

Vybavení
24 hodinová recepce, lobby, směnárna, obchod se suvenýry, prádelna, půjčovna aut. Anmaria Beach Hotel má hlavní restauraci Klimataria, lobby bar a bar u bazénu Calypso & Pool Bar. V areálu hotelu se nachází venkovní lagunový bazén, brouzdaliště a krytý bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Anmaria Beach Hotel nabízí více než 100 pohodlných, udržovaných pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana, WC, vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem , klimatizací, mini barem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Denní a večerní animační program (taneční show, vystoupení živé hudby a folklórní večery). Navíc je k dispozici: stolní tenis, tenis (vybavení k dispozici za zálohu) a posilovna. Za příplatek mohou hosté využít nabídku hotelového wellness (sauna, masáže). Pro nejmenší: brouzdaliště a dětské hřiště.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 30 EUR/týden nebo 10 EUR/den). Navíc internetový koutek s kabelovým připojením k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Jiné
www.tsokkos.com

Náš názor
Hotel s velmi dobrou polohou - v blízkosti centra Ayia Napa a nejkrásnější pláže Nissi Beach. Další výhodou Anmaria Beach Hotelu je lagunový bazén s panoramatickým výhledem na moře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, asistenci poského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, péči polského delegáta, Pojištění TU Europa verze základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu, která není uvedena v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Jiné

Kypr - Obecné informace

Měna
EUR - Euro. Většinou je možné platit kreditní kartou. V turistických střediscích je mnoho směnáren (včetně hotelů) a bankomatů.

Spropitné
Všeobecně přijatelné je nechávat malé částky jako spropitné, a to zejména u řidičům na fakultativních výletech a místním průvodcům, jakožto i zaměstnancům hotelů a restaurací. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci (kontrola před provedením platby).

Vízum
Čeští občané mohou cestovat na Kypr na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina ve srovnání s českým časem.

Orientační ceny
1,5 l minerální vody – cca 1 EUR, 0,5l Coca Coly – cca 1 EUR, káva cca 2 EUR pivo v baru cca  3 EUR, večeře v restauraci cca 15-20 EUR.

Pošta
Známka na dopis nebo pohlednici do Česka stojí 0,55 EUR, pohlednice 0,30 EUR. Stojí za zmínku, že státní orgány, včetně pošty, jsou otevřeny pouze do 12:30.

Elektřina
Napětí 230 V, výstup tzv. Anglická zásuvka. Doporučujeme si vzít s sebou adaptér (nebo k dostání v místních obchodech, cena cca 3 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují bez problémů na většině území Kypru. Volání do Česka je dost drahé. Prosíme vás, abyste si zjistili cenu roamingu u operátora ještě před odjezdem.

V regionu

Larnaca
Jedná se o významné turistické středisko a přístav, který je jedním z nejvíce vybíraných prázdninových destinací na ostrově. Láká turisty z celého světa vynikajícími hotely, širokým výběrem restaurací a hostinců, na krásné, široké pláže doplněné o promenády. Město má významné památky, s důrazem na staletou historii tohoto kraje: zbytky starověkého Kitionu, což je řecký městský stát, pravoslavný kostel sv. Lazara z jedenáctého století,turecká pevnost pocházející z šestnáctého století. Mešita Hala Sultan, která je jedním z nejdůležitějších chrámů islámu. Kousek od města se nachází slané jezero, kde se v průběhu zimy a jara má domov mnoho druhů ptáků, včetně plameňáků.

Protaras
Menší turistické letovisko na východní části ostrova, cca 60 km od Larnaky. Protaras je vyhlášený svými širokými plážemi se zlatým pískem. Nejznámější pláže jsou Fig Tree Bay a Flamingo, která mají tzv. "modré vlajky". Pláže na Kypru jsou veřejné a plážový servis je za poplatek. V centru letoviska je promenáda s četnými restauracemi, bary a kavárnami - centrum nočního života.

Ayia Napa 
Ayia Napa je jedním z nejznámějších letovisek na Kypru, bývalá rybářská vesnička. Nachází se cca 40 km východně od Larnaky a rozkládá se na několika kilometrech podél pobřeží Středozemního moře. Ayia Napa přitahuje turisty krásnými, písčitými plážemi a bohatým nočním životem. Nejznámější pláž je Nissi Beach. V centru letoviska je nespočet klubů, diskoték, restaurací a barů. V Ayia Napa se nachází také jeden z největších vodních parků v celé Evropě - WaterWorld, který je ve stylu řecké mytologie. Nedaleko od letoviska Ayia Napa se nachází také krásný přírodní park Cape Greco.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti dvě hodiny před plánovaným odletem CK. Aktuální letové řády zkontrolujte na:  r.pl/rozklady .

Výlety v okolí

Severní Kypr - Famagusta, Kyrenia a Bellapais
Výlet do oblasti Kypru, která byla donedávna nepřístupná a od roku 1974 se nachází pod tureckou nadvládou. Během celodenního výletu se vydáme do Famagusty, v jejímž centru se nachází půvabné staré město a nad ním se tyčí katedrála sv. Mikuláše, která byla přeměněna na mešitu Laly Mustafy Paši. Z opevnění, jež obklopuje město, uvidíme panorama celého města. Ve Famagustě přejedeme podél tzv. Města duchů - Varosha. Tato čtvrť byla kdysi rušná a plná hotelů, dnes je vymřelou, uzavřenou oblastí, kterou střeží turecká armáda. Následně se vydáme ke zřícenině Salamis - starobylému kyperskému městu, jež bylo největší a nejbohatší v 5. století př.n.l. a plnilo funkci hlavního města ostrova. Po prohlídce východní části ostrova se vydáme směrem k severnímu pobřeží, trasa povede přes hory - čekají nás nezapomenutelné výhledy! Po přejezdu hor zastávka v tradiční vesničce Bellapais, která je známá díky augustiniánskému klášteru, jenž patří k nejlépe dochovanému příkladu gotiky na ostrově. Hlavním bodem programu bude Kyrenia s majestátní pevností. Po její návštěvě volný čas. Možnost odpočinku v krásném přístavu nebo čas na nákupy.
Orientační cena: 75 EUR

Po stopách bohyně Afrodity & mýty a UNESCO
Výlet po stopách mýtů a legend, během kterého prozkoumáme jižní pobřeží Kypru. Nejdřív navštívíme zříceninu Kurionu - místo starověkého náboženského kultu, poté si prohlédneme nejdůležitější místo ostrova - Petra Tou Romiou, čili pláž, na které se podle legendy vynořila bohyně krásy a lásky - Afrodita. Následně dojedeme do Paphos, jednoho z hlavních měst ostrova. V Paphos se vydáme do archeologického parku (na seznamu UNESCO), kde objevíme nádherné podlahové mozaiky. Volný čas v přístavu. Na zpáteční cestě zastavíme v místním obchodě s kyperskými sladkostmi.
Orientační cena: 50 EUR

Nikósie - jediné takovéto hlavní město na světě
Cesta do jediného hlavního města na světě, které je rozděleno mezi dva odlišné státy. Je to výlet, během kterého navštívíme hlavní město Kypru, jehož středem probíhá demarkační linie oddělující jižní část, patřící Kyperské republice od severní části, kde se nachází tzv. Turecká republika severního Kypru. S delegátem přejdeme přes hranici, abychom mohli vidět na vlastní oči, jak rozdílné jsou tyto dva regiony. Mají zcela odlišnou kulturu a náboženství. Na severní straně navštívíme mimo jiné katedrálu sv. Jana, dnes - mešitu Selimiye. Ve volném čase možnost návštěvy krytého bazaru, kde si lze koupit různé suvenýry.
Orientační cena: 50 EUR

Expedice do hor 4x4: Trodos Jeep Safari
Fascinující výlet terénními vozy, ideální pro milovníky dobrodružství. Svoboda, kterou poskytuje terénní vůz se zkušeným řidičem, je nejlépe vidět v horách. Během expedice uvidíme mimo jiné přehradu Arminou a most Jelefos. Projíždějíc horskou divočinou, dojedeme k vyhlídkovému místu nejvyššího kyperského vrcholu - hoře Olymp (1951 m n. m.). Během výletu nás také čeká odpočinek ve vesnici Omodos a oběd v podobě meze.
Orientační cena: 70 EUR

Den na moři: Plavba lodí Discovery
Plavba lodí začíná v malebném přístavu Agia Napa. Odtud se budeme plavit podél pobřeží a navštívíme: podvodní jeskyně v Agia Napa, mys Cavo Greco, zátoku Konnos, zátoku Fig Tree a pláže ve městě Kapparis. Poplujeme také do okolí města duchů ve Famagustě - Varosha, odkud na ní bude nejlepší výhled. Navíc během plavby bude připraven oběd v podobě grilování. Bude příležitost ochutnat tradiční kyperské pochoutky - sníst souvle (grilované maso), salát, tzatziki, sýr halloumi a chléb.
Orientační cena: 36 EUR

Kyperský večer - víno, tanec a… chutné jídlo!
To všechno na nás čeká během kyperského večera, který se koná v tradiční taverně ve vesnici Sotira. Uvidíme ukázku kyperských tanců a následně tanečníci vyzvou k tanci i nás. Budou to hody pro oči a uši, nebude chybět také jídlo, proto se bude celou dobu podávat meze - různé pokrmy servírované na samostatných talířcích, díky kterým bude příležitost poznat skutečnou kyperskou kuchyň. Žízeň uhasí bílé a červené víno a také voda.
Orientační cena: 37 EUR

VÝLETY

Kostel Lazar
Pravoslavný kostel, postavený v 9. století, obnovený v 17. století. Podle kyperské tradice byla budova postavena na pohřebišti Lazara, který byl po mnoho let biskupem Kition (bývalý název Larnaca).

Kostel Profitis Ilias
Nádherný chrám Protaras přímo na pobřeží. Z vrcholu kopce, na kterém se tyčí, se rozprostírá krásný výhled do okolí.

PŘÍRODA

Národní park Kavo Greko
Národní park se nachází mezi turistickými středisky Ayia Napa a Protaras. Oblast krásné přírody je místem, které prostě musíte vidět!

S DĚTMI

Oceánské akvárium
V akváriu můžete podvodní svět obdivovat zblízka. Je zde několik stovek druhů mořských tvorů. Můžete strávit vzrušující den s nejmladšími.

Aquapark v Ayia Napě
Šanci strávit aktivní den společně a bavit se. Doporučeno pro děti i dospělé.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

10.04. (Pá) - 18.04. (So) 2020 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute23 129 Kč
Vybrat termín
10.04. (Pá) - 25.04. (So) 2020 - 16 dní, 15 nocí
Standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute26 963 Kč
Vybrat termín
17.04. (Pá) - 25.04. (So) 2020 - 9 dní, 8 nocí
Standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute22 462 Kč
Vybrat termín
17.04. (Pá) - 02.05. (So) 2020 - 16 dní, 15 nocí
Standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute26 956 Kč
Vybrat termín
24.04. (Pá) - 02.05. (So) 2020 - 9 dní, 8 nocí
Standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute24 131 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměKypr
MístoKypr
HotelAnmaria Beach Hotel
Standard
Termín17.04.2020 - 25.04.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...