CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 994735

SKITOUR - Stará Lesná - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 12.08. (Pá) - 14.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 1 080 Kč

Stravování
Bez stravy
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pevné lůžko), Spr.+WC, Wi-Fi b) 3 - lůžkové studio s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, TV, mini kuchyňský kout, chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, Wi-Fi. Studio je řešené mezonetovým způsobem: - jedna samostatná místnost 20m2 - podkroví druhá místnost 8m2
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
v penzionu SKITOUR je klientům k dispozici jídelna, společenská místnost s TV, 2 kuchyňky (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, rychlovarná konvice) s jídelním stolem , recepce, informační služba, uzavřené parkoviště, úschovna kol, v zahradě zastřešený krb s osvětlením, dětská houpačka. Možnost zajištění turistického průvodce. V obci restaurace, cukrárna, pizzerie aj. Možnost zakoupení zvýhodněných vstupů do AQUAcity Poprad na recepci .
FORMA STRAVY
bez stravy. K dispozici plně vybavené kuchyňky. Možnost přikoupení snídaní (rozšířené jednotné ) za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

DALŠÍ SLUŽBY
Dřevo do krbu: 3,-€/koš. Možnost zakoupení zvýhodněného vstupu do AquaCity Poprad indiv. na recepci. Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Penzion nepřijímá žádné platby platebními kartami.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 4,99 let bez lůžka ZDARMA. Dětské ceny a děti zdarma pouze s ubytováním - bez vstupu do AQP. - vstupy a ceny na místě dle věku a výšky dítěte .
MOŽNOST KOUPÁNÍ
relaxační wellness s bazénem v hotelu Kontakt (2 km), Relaxační centrum a vodní svět AquaRELAX s relaxačním bazénem a tobogánem, vířivé vany, sauny, masáže v hotelu Titris v Tatranské Lomnici (7 km). Celoroční termální aquapark “AQUACITY“ v Popradu (á 12 km). Celoroční termální areál ve VRBOVĚ ( á 12 km).
PARKOVÁNÍ
Zdarma na uzamčeném parkovišti.
POBYT SE ZVÍŘETEM
6 Eur /den - malá rasa do 5 kg. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem - jen malé rasy (pes nesmí do stravovacích středisek).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
penzion SKITOUR se nachází v centru obce Stará Lesná ( 780 m.n m. ) . Z okolí výhled na Lomnický Štít (2 632 m n. m.), na který vede z Tatranské Lomnice kabinová lanová dráha. Stará Lesná Vám poskytuje krásnou přírodu, turistiku, cykloturistické trasy, klimatickou léčbu a množství výletů do různých oblastí Vysokých Tater, Liptova a Spiše.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 16:00 hod v den příjezdu. Končí uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pokud jedete vlakem doprava na ubytování při příjezdu v ceně: pouze z nádraží Tatranská Lomnica, Starý Smokovec nebo Staré Lesné Transfer - nutno objednat při rezervaci pobytu. Při odjezdu lze využít služby TAXI nebo místní dopravu. Výlet - Pieniny: doprava není v ceně lístku - individuálně autem nebo místní dopravou - pokyny k dispozici na penzionu. Dle aktuální nabídky na místě je ev. k dispozici auto s řidičem - pro 2-3 osoby/provozovatel penzionu/ - doplatek za dopravu € 25, - / os / 8 hod./ Klienti od 4-8 os. k dispozici minibus - dle aktuálních možností / cena za osobu - € 10, - / časově do 8 hod. Doplatek na místě .
PŘÍJEZD AUTEM
autem od Žiliny do Popradu dále směr Kežmarok ve Velké Lomnici odbočit do Staré Lesné. Parkování u penzionu na uzavřeném parkovišti. Trasa Praha - Stará Lesná: 570 km; trasa Brno - Stará Lesná: 373 km; trasa Ostrava - Stará Lesná: 263 km. GPS: 49°8'7.908"N, 20°18'18.504"E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu do Staré Lesné (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Tatranské Lomnice do Staré Lesné - 2 km. Je možno u penzionu objednat transfer od- a k vlaku . Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Vlaky a eletričky ZDARMA pro důchodce . Pro REGISTRACI :průkazová fotografie výška 3 cm a šířka 2 cm a OP. REGISTRACE přímo v Popradu a nádraží v zákaznické zóně .
SLEVY A VÝHODY
SLEVY PLATÍ JEN PRO REKREAČNÍ POBYT (nelze je uplatnit na balíčky): SLEVA 5% za včasné knihování do 31.3.   SLEVA 3% seniorům od 55 let
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
AQUA POBYT ( 4 dny/3 noci, nástupní den libovolný )   - 3x ubytování bez stravy - celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby. - Wi-Fi internet - uzamknuté parkoviště - lahev vína na pokoj/pobyt - 1 DÍTĚ DO 10-TI LET ZDARMA ( bez vstupu do Aquacity ) - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
REKREAČNÍ POBYT ( min. 2 noci, nástupní den libovolný )   - ubytování bez stravy - Wi-Fi internet - uzamknuté parkoviště - 1 DÍTĚ DO 4,99 LET ZDARMA ( bez vstupu do Aquacity ) - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
GORAL POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 1.5. - 31.10.21
- 3x ubytování bez stravy - splav Dunajce na pltích s obědem v goralské restauraci v Červeném Kláštore - pro plně platící osoby - (doprava není v ceně lístku / pobytu - individuálně vlastním vozem nebo místní dopravou). - celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby. - Wi-Fi internet - uzamknuté parkoviště - lahev vína
Poznámka: v dětské ceně není zahrnut vstup do Aquacity a splav Dunajce - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
GORAL POBYT (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 1.5. - 31.10.2021
- 5x ubytování bez stravy - splav Dunajce na pltích s obědem v goralské restauraci v Červeném Kláštore - pro plně platící osoby - (doprava není v ceně lístku / pobytu - individuálně vlastním vozem nebo místní dopravou). - celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby. - Wi-Fi internet - uzamknuté parkoviště - lahev vína
Poznámka: v dětské ceně není zahrnut vstup do Aquacity a splav Dunajce - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
RODINNÁ SKI&WELLNESS DOVOLENÁ Ve Vysokých Tatrách (4 dny/ 3 noci, nástupní den libovolný) Platí v termínu 2.1. - 29.3.2021 - 3x ubytování se snídaní - malé překvapení pro děti - 1x lahev vína pro rodiče - 1x celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity POprad - Wi-Fi, uzamčené parkování, - SLEVA 20% na celodenní skipasy do Lopušné Doliny¨- - SLEVA na bowlingovou dráhu v OC MAX Poprad Možnost objednání večeří v blízké restauraci (300m).
UPOZORNĚNÍ (léto)
Senioři a děti mohou na Slovensku využívat bezplatné cestování vlakem a tatranskými električkami . Stačí registrace na vlakovém nádraží a občanský průkaz ( ev. průkazové foto) . Více info na penzionu nebo na http://www.slovakrail.sk/sk/bezplatna-preprava.html .
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 lyžařský areál Tatranská Lomnica JAMY se 2 lyžařskými vleky o délce 400 a 780 m, skokanským můstkem s umělým povrchem a sáňkařskou dráhou (cca 5 km). Starý Smokovec - HREBIENOK (3 km) až 1 480 m n.m., 7 vleků, 18 km běžeckých tratí, zasněžování. Štrbské Pleso
CELKOVÁ KAPACITA
20 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
1 €/osoba/den 

Doporučujeme si v místě (infocentrum tatranská Lomnica / Starý Smokovec atd.) přikoupit připojištění (není součástí pobytové taxy): viz. info POJIŠTĚNÍ NA HORY

URČITĚ OCENÍTE
Proč penzion Skitour Stará Lesná: - Rodinná pohoda pod Tatrami ... - Hory i koupání na dosah .... - Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni...
13.08. (So) - 15.08. (Po) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 080 Kč
Vybrat termín
13.08. (So) - 16.08. (Út) 2022 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 620 Kč
Vybrat termín
13.08. (So) - 17.08. (St) 2022 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 160 Kč
Vybrat termín
13.08. (So) - 18.08. (Čt) 2022 - 6 dní, 5 nocí
(a) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 700 Kč
Vybrat termín
13.08. (So) - 19.08. (Pá) 2022 - 7 dní, 6 nocí
(a) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-3 240 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoStará Lesná
HotelSKITOUR - Stará Lesná - REKREAČNÍ POBYT
(b) Dospělý na lůžku při obsaz. 3 osobami
Termín12.08.2022 - 14.08.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...