CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 637626

Rixos Premium Dubai *****

Termín: 17.07. (St) - 21.07. (Ne) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 17 690 Kč

  • Wellness
  • Golf
  • Fitness
  • WiFi
  • Vzdálenost od moře - Do 50 m
    Do 50 m
Poloha
Rixos Premium Dubai má 443 pokojů, je situovaný v srdci nejpopulárnější městské destinaci Jumeirah Beach. Centrum Mariny je vzdáleno cca 1800 metrů od hotelu, kde najdete restaurace, obchody a noční podniky. Transfer z mezinárodního letiště v Dubaji trvá cca 45 minut jízdy. Vybavení: Recepce, 8 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 2 bazény, lázně, pára, masáže, manikúra, pedikúra, kadeřník, konferenční sál, konferenční sály - max. pro 1000 lidí, konferenční vybavení, Wi-Fi připojení v hotelu. Ubytování: Hotel nabízí 443 prostorných pokojů a suit na míru navržených pro moderního turistu, jež vyhledává luxus vyšších tříd. Deluxe room je vybaven dvoulůžkovými postelemi či dvěma oddělenými postelemi, LED televizí, koupelnou s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojením, výhled na město a moře. Premium pokoj zahrnuje dvoulůžkové postele nebo dvě oddělená lůžka, LED televize, koupelna s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojení, výhled pouze na moře. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze. láž: Hotel vlastní svou soukromou písčitou pláž. Sport a zábava: Posilovna, vodní sporty.
Vybavení
Recepce, 8 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 2 bazény, lázně, pára, masáže, manikúra, pedikúra, kadeřník, konferenční sál, konferenční sály - max. pro 1000 lidí, konferenční vybavení, Wi-Fi připojení v hotelu. Ubytování: Hotel nabízí 443 prostorných pokojů a suit na míru navržených pro moderního turistu, jež vyhledává luxus vyšších tříd. Deluxe room je vybaven dvoulůžkovými postelemi či dvěma oddělenými postelemi, LED televizí, koupelnou s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojením, výhled na město a moře. Premium pokoj zahrnuje dvoulůžkové postele nebo dvě oddělená lůžka, LED televize, koupelna s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojení, výhled pouze na moře. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze. Pláž: Hotel vlastní svou soukromou písčitou pláž. Sport a zábava: Posilovna, vodní sporty.
Ubytování
Hotel nabízí 443 prostorných pokojů a suit na míru navržených pro moderního turistu, jež vyhledává luxus vyšších tříd. Deluxe room je vybaven dvoulůžkovými postelemi či dvěma oddělenými postelemi, LED televizí, koupelnou s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojením, výhled na město a moře. Premium pokoj zahrnuje dvoulůžkové postele nebo dvě oddělená lůžka, LED televize, koupelna s vanou a sprchovým koutem s toaletním vybavením značky Chopard, WI-FI připojení, výhled pouze na moře. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze. Pláž: Hotel vlastní svou soukromou písčitou pláž. Sport a zábava: Posilovna, vodní sporty.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze. Pláž: Hotel vlastní svou soukromou písčitou pláž. Sport a zábava: Posilovna, vodní sporty.
Pláž
Hotel vlastní svou soukromou písčitou pláž. Sport a zábava: Posilovna, vodní sporty.
Sport a zábava
Posilovna, vodní sporty.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den & předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní taxa cca 5 USD/pokoj/noc.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
27.05. (Po) - 01.06. (So) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute27 590 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-3%Last minute29 390 Kč
Vybrat termín
27.05. (Po) - 02.06. (Ne) 2019 - 7 dní, 6 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-33%Last minute30 090 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-40%Last minute32 190 Kč
Vybrat termín
27.05. (Po) - 03.06. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-34%Last minute32 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoJumeirah Beach
HotelRixos Premium Dubai
Dospělá osoba
Termín17.07.2019 - 20.07.2019 - s dopravou 17.07.2019 - 21.07.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...