CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 834736

The Village at The Cove Rotana *****

Termín: 12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Ultra All Inclusive

Cena: 18 290 Kč

Poloha
Hotel The Village at The Cove Rotana je unikátním projektem "hotelu v hotelu" v Ras Al Khaimah, jelikož je součástí hotelu The Cove Rotana. Hlavním benefitem tohoto převážně rodinného areálu jsou skluzavky pro děti. Vzhledem k rozlehlosti hotelu, je hostům k dispozici hotelová interní doprava. Centrum města Ras Al Khaimah je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy, transfer z mezinárodního letiště v Dubaji trvá cca 80 minut. Vybavení: Recepce, restaurace, bary, bazény (slunečníky a lehátka zdarma), skluzavky, WiFi, dětský klub. Ubytování: Hotel nabízí hotelovým hostů 145 nových pokojů a suit. Dělí se do čtyř kategorií: pokoj Village Classic, Village Classic s balkonem, Rodinný pokoj a Rodinný pokoj Premium. Základní kategorie pokojů Village Classic jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, televizí, telefonem, minibarem, trezorem, setem pro přípravu čaje nebo kávy. Nabídku na vyšíí kategorii pokoje zpracujeme na vyžádání. Stravování: Ultra all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední svačinky. Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Jednou za pobyt je možnost využití Á la Carte restaurace. Pláž: Hotel má dlouhou privátní pláž, která je oddělená lagunou. Pláž je převážně s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je hostům k dispozici zdarma. Sport a zábava: Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
Recepce, restaurace, bary, bazény (slunečníky a lehátka zdarma), skluzavky, WiFi, dětský klub. Ubytování: Hotel nabízí hotelovým hostů 145 nových pokojů a suit. Dělí se do čtyř kategorií: pokoj Village Classic, Village Classic s balkonem, Rodinný pokoj a Rodinný pokoj Premium. Základní kategorie pokojů Village Classic jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, televizí, telefonem, minibarem, trezorem, setem pro přípravu čaje nebo kávy. Nabídku na vyšíí kategorii pokoje zpracujeme na vyžádání. Stravování: Ultra all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední svačinky. Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Jednou za pobyt je možnost využití Á la Carte restaurace. Pláž: Hotel má dlouhou privátní pláž, která je oddělená lagunou. Pláž je převážně s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je hostům k dispozici zdarma. Sport a zábava: Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
Hotel nabízí hotelovým hostů 145 nových pokojů a suit. Dělí se do čtyř kategorií: pokoj Village Classic, Village Classic s balkonem, Rodinný pokoj a Rodinný pokoj Premium. Základní kategorie pokojů Village Classic jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, televizí, telefonem, minibarem, trezorem, setem pro přípravu čaje nebo kávy. Nabídku na vyšíí kategorii pokoje zpracujeme na vyžádání. Stravování: Ultra all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední svačinky. Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Jednou za pobyt je možnost využití Á la Carte restaurace. Pláž: Hotel má dlouhou privátní pláž, která je oddělená lagunou. Pláž je převážně s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je hostům k dispozici zdarma. Sport a zábava: Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
Ultra all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední svačinky. Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Jednou za pobyt je možnost využití Á la Carte restaurace. Pláž: Hotel má dlouhou privátní pláž, která je oddělená lagunou. Pláž je převážně s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je hostům k dispozici zdarma. Sport a zábava: Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
Hotel má dlouhou privátní pláž, která je oddělená lagunou. Pláž je převážně s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je hostům k dispozici zdarma. Sport a zábava: Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
Vodní sporty, vodní atrakce, výlety.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, pobytová taxa cca 5 USD/pokoj/noc platí se na místě.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
27.02. (Čt) - 03.03. (Út) 2020 - 6 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Ultra All Inclusive
Letecky/Praha
-Last minute24 290 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 05.03. (Čt) 2020 - 8 dní, 6 nocí
Dospělá osoba
Ultra All Inclusive
Letecky/Praha
-Last minute30 490 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 05.03. (Čt) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Ultra All Inclusive
Letecky/Vídeň
-Last minute43 990 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 06.03. (Pá) 2020 - 9 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Ultra All Inclusive
Letecky/Praha
-Last minute33 590 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 06.03. (Pá) 2020 - 9 dní, 8 nocí
Dospělá osoba
Ultra All Inclusive
Letecky/Vídeň
-Last minute47 090 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoRas Al Khaimah
HotelThe Village at The Cove Rotana
Dospělá osoba
Termín12.08.2020 - 15.08.2020 - s dopravou 12.08.2020 - 16.08.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníUltra All Inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...