CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 803561

Saadiyat Rotana Resort & Villas *****

Termín: 04.09. (St) - 08.09. (Ne) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 17 690 Kč

Poloha
Nově postavený luxusní resort ležícca 10 minut od centra Abú Dhabi. Letiště Dubajje vzdáleno 120 minut jízdy a letiště Ras Al Khaimah160 minut jízdy. Vybavení: 327 luxusních pokojů a 13 plážovýchvil s privátním bazénem, recepce a lobby, 5 restaurací(bufetová, italská, britská a americká, gril), snack bar,bar v lounge, bar u bazénu a u pláže, bazén, obchodse suvenýry, směnárna, konferenční prostory Sportovní nabídka: Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty, minigolf. Za poplatek: golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti.     ro děti: Dětský klub (4-16 let), dětský bazén,líná řeka, vodní atrakce, lezecká stěna, dětské kino. láž: římo na 9 km dlouhé pláži s bílým pískem. okoje: DRCLB: koupelna/WC (vysoušeč vlasů),klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, set na přípravukávy a čaje, minibar, balkon s výhledem do zahrady. DRX: viz DRCLB, částečný výhled na bazén nebona moře. DRPMS: viz DRCLB, výhled na moře. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRCLB, DRX, DRPMS): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let Na vyžádání k dispozicipřistýlka pro dítě za poplatek. Stravování: Snídaně formou bufetu,večeře formou bufetu nebo menu. latební karty: VISA, EC/MC, AMEX.
Vybavení
327 luxusních pokojů a 13 plážovýchvil s privátním bazénem, recepce a lobby, 5 restaurací(bufetová, italská, britská a americká, gril), snack bar,bar v lounge, bar u bazénu a u pláže, bazén, obchodse suvenýry, směnárna, konferenční prostory Sportovní nabídka: Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty, minigolf. Za poplatek: golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti.     Pro děti: Dětský klub (4-16 let), dětský bazén,líná řeka, vodní atrakce, lezecká stěna, dětské kino. Pláž: Přímo na 9 km dlouhé pláži s bílým pískem. Pokoje: DRCLB: koupelna/WC (vysoušeč vlasů),klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, set na přípravukávy a čaje, minibar, balkon s výhledem do zahrady. DRX: viz DRCLB, částečný výhled na bazén nebona moře. DRPMS: viz DRCLB, výhled na moře. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRCLB, DRX, DRPMS): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let Na vyžádání k dispozicipřistýlka pro dítě za poplatek. Stravování: Snídaně formou bufetu,večeře formou bufetu nebo menu. Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.
Stravování
Snídaně formou bufetu,večeře formou bufetu nebo menu. Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.
Pláž
Přímo na 9 km dlouhé pláži s bílým pískem. Pokoje: DRCLB: koupelna/WC (vysoušeč vlasů),klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, set na přípravukávy a čaje, minibar, balkon s výhledem do zahrady. DRX: viz DRCLB, částečný výhled na bazén nebona moře. DRPMS: viz DRCLB, výhled na moře. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRCLB, DRX, DRPMS): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let Na vyžádání k dispozicipřistýlka pro dítě za poplatek. Stravování: Snídaně formou bufetu,večeře formou bufetu nebo menu. Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Let tam 12:05 - 20:40, let zpět 07:55 - 11:05, společnost Fly Dubai. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
22.08. (Čt) - 26.08. (Po) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Krakow
-Last minute22 290 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 29.08. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute24 590 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute27 790 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 30.08. (Pá) 2019 - 9 dní, 8 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute26 490 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute30 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoAbu Dhabi
HotelSaadiyat Rotana Resort & Villas
Dospělá osoba
Termín04.09.2019 - 07.09.2019 - s dopravou 04.09.2019 - 08.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...