CA Vysočina Tour

Naše magická koule Vám vyhledá zájezd:


 

ID: 947339

Rixos Tekirova - 2020 *****

Termín: 25.10. (Ne) - 28.10. (St) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 16 490 Kč

Poloha
Chcete-li, aby se Vaše dovolená snů stala skutečností, pak určitě vyzkoušejte pohostinnost tohoto rozlehlého hotelu u nádherné pláže s blankytně modrou vodou a vynikajícími gastronomickými zážitky včetně služeb 3* michelinského kuchaře. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmí i samotným párům. Každý si zde jistě najde to své.
Poloha
5* hotel na pozemku 192 000 m2 v letovisku Tekirova u nádherné zátoky s písečno-oblázkovou pláží krytý pohořím Taurus v pozadí. Letiště je vzdáleno 73 km, letovisko Kemer 17 km a samotné centrum 3 km. Hotel byl postaven v roce 2002, ale totálně přestavěn v roce 2014 a o 100% zvětšen pozemek naněmž se rozkládá. Jde o nádherný komplex propracovaný do sebemenších detailů se 2 hlavními budovami, komplexem rodinných pokojů a zbrusu novou vilovou částí a aquaparkem. Hotel se rozkládá na konci zátoky, patří k němu dlouhá písečná pláž s nejmodernějšími slunečníky a pavilóny. Při vstupu do vody je písek promíchán s menšími oblázky.
Vybavení
v celém komplexu hotelu je 770 pokojů s různým výhledem a umístěním. Z toho je 338 standardních (26 m2) v bloku B, 144 Deluxe (32 m2), 21 různých suit (70-300 m2) v bloku A, 94 dvouložnicových Family garden suit (46 m2) v oddělené části v zahradě, 40 Grand deluxe pool rooms (40 m2), 100 Duplex pool suit (85 m2) s obývákem a oddělenou ložnicí a asi 30 nových úžasných vil (200-300 m2) s různým počtem ložnic a vlastním bazénem či přístupem z terasy do lagoon pool. Při vstupu do hlavní budovy naleznete velké lobby s barem a se 2 recepcemi. Dále jsou zde 2 hlavní a 1 dětská restaurace (12-19:00 hodin), 6 á la carte restaurací (italská,americká, mezinárodní,turecká, rybí a asijská kuchyně), 9 barů rozmístěných po celém areálu včetně plážového, zmrzlinový dům, neodolatelná cukrárna a kavárna Dem cafe v hlavní budově, snack restaurace Food court, nedělní Brunch (7-14:30), disko, kino, mnoho bazénů jako hlavní (3319 m2), Duplex (5548 m2), bazén u vil (542 m2), executive villas (4450 m2) a dětský (62 m2), aquapark s 9 nejmodernějšími skluzavkami, z nichž některé jsou zde poprvé použity v celém Turecku. Předností hotelu je nový a až neskutečně vybavený Rixi mini klub (se servisem pro děti už od 6 měsíců do 3 let a dále postupně rozdělený podle věkových kategorií do 4 sekcí až do 17 let) spolu s venkovním i vnitřním hřištěm, lunaparkem, vlastním aquaparkem, video a PC místnostmi, místností na spaní, mnoha dalšími atrakcemi, každodenními bohatými animačními a uměleckými aktivitami. Plánovaný koncept Baby Beach dovoluje dětem bezpečné plavání v moři, spolu s hrami v plážovém hradu a vlastním molu (2015). V areálu hotelu naleznete dále hřiště na mini fotbal, vodní pólo, beach volejbal se speciálním bílým pískem, basketbal, lezeckou stěnu, 3 tenisové kurty, hrací automaty a PC hry, kulečník, elektronické hry, šipky, lukostřelbu, střelnici na vzduchové zbraně, boccia, trampolíny, stolní tenis, badminton, bowling, potápěcí centrum, nové a moderně vybavené SPA centrum s lázněmi, vnitřním vyhřívaným bazénem (220 m2), fitness, saunou, párou, bio saunou, hamamem, množstvím masáží a procedur atd.. High speed internet je v celém areálu zdarma. Hotel organizuje bohaté denní i noční animační programy včetně pěnové, bazénové i tématické párty, lekcí tance, živých vystoupení různých artistů i umělců. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu včetně knihovny na pláži. Najdete zde také oblíbené pavilóny s miniledničkou, terzorem, Wifi a celodenní VIP obsluhou přímo na pláži. Tyto jsou za úplatu. Na pláži nechybí ani středisko vodních sportů za poplatek, dobíjecí stanice spolu s půjčovnou IPadů apod. V aréálu hotelu je půjčovna aut i kol, velká nákupní zóna s řadou módních obchůdků, zlatnictvím, květinářstvím a mini marketem. Najdete zda nepřebernou směsici nejvýznačnějších módních značek z celého světa. Hotel zahrnuje i velké konferenční centrum s mnoha různě velkými sály.
Stravování
Premium ALL Exlusive servis s množstvím brandovaných nápojů, širokým výběrem a la carte restaurací zdarma, nikdy nekončící různorodou zábavou a občerstvením. Hotel povznesl ALL inclusive koncept o několik stupínků výše a jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jen nabídka whisky čítá okolo 24 druhů, vodky 15, cognacu 13, tekil 9, rumu 8 atd. Nejde už ani o ultra inclusive ale opravdu o nedostižný Premium koncept.
Pokoje
od základu rekonstruované 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje i i suity mají moderní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, LCD SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, každý den doplňovaný minibar, varnou konvici na čaj a kávu, elektronický trezor a balkon. Podlaha je většinou kryta kobercem či kombinací plovoucí podlahy a koberce. Na vyžádání možnost ubytování ve vilách či pokojích s oddělenou ložnicí apod. Hotel nabízí kromě jiného i dětský set k ohřevu jídla a jiné potřebné věci pro nejmenší zdarma. Mnohé pokoje mají butler service.
Hodnocení
chcete-li, aby se Vaše dovolená snů stala skutečností, pak určitě vyzkoušejte pohostinnost tohoto rozlehlého hotelu u nádherné pláže s blankytně modrou vodou a vynikajícími gastronomickými zážitky včetně služeb 3* michelinského kuchaře. V hotelu nebudete jistě otravováni všude přítomným hlukem a hlasitými animačními programy. Každý si zde najde to své místo na relaxaci a odpočinek v klidu a nebo naopak při aktivní zábavě. Ojedinělou je politika hotelu směrem k dětem a jejich potřebám. Začíná to výbornou dětskou restaurací s dobře zvolenou otvírací dobou, dětskými sety, nezapomenutelným Rixi klubem pro všechny věkové kategorie a bohatým nikdy nekončícím programem. Přitom se nejedná o mohutnou budovu, ale několik menších staveb zakomponovaných do upravené zeleně. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmí i samotným párům. Každý si zde jistě najde to své.
Poznámka
Jednolůžkový pokoj na vyžádání.
Odkaz
www.rixos.com
Cena zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Letecké příplatky
komplexní pojištění.
21.10. (St) - 28.10. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-24 590 Kč
Vybrat termín
21.10. (St) - 01.11. (Ne) 2020 - 12 dní, 11 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-31 890 Kč
Vybrat termín
21.10. (St) - 04.11. (St) 2020 - 15 dní, 14 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-43 990 Kč
Vybrat termín
22.10. (Čt) - 29.10. (Čt) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-23 790 Kč
Vybrat termín
22.10. (Čt) - 05.11. (Čt) 2020 - 15 dní, 14 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-42 890 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTurecko
MístoKemer
HotelRixos Tekirova - 2020
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí)
Termín25.10.2020 - 28.10.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Vytvářím objednávku...